Led Adaptör

freeled led adaptörLed tabela yada led ekran üretiminde kullanılan Led adaptör (Power Supply yada Güç Kaynağı), 5v / 5A 'den 5V / 80A seçeneğine kadar freeled stoklarında yer almaktadır. kullanılacak olan tabelanın ebatına göre adaptör gücü ve sayısı belirlenerek, yine kullanılacak olan led kasası seçimine göre slim yada normal led adaptör seçilir.
 
Freeled Elektronik; led tabela ve led ekran üretiminde eğer özel bir şase istenilmediyse normal led adaptör kullanılmasını tercih eder, normal led adaptörler geniş kasaları sayesinde serin hava akışını daha iyi sağladığı için imal edilmiş olan ürünün ısınmadan daha serin kalmasını sağlar ayrıca maaliyeti slim adaptörlere göre daha düşüktür.
 
Kayan yazıled tabelaled ekran gibi reklam ürünlerinin yapımında kullanılan led adaptör; İmal edilmiş ürünün düzgün çalışması açısından en önemli ünitelerden biridir. Kullanılan ürün led panellerin sayısına ve özelliklerine göre seçilmemişse imal edilmiş led ürünün düzgün çalışmamasına ve kısa zaman içinde bozulmasına neden olabilir.
 
Led tabela üretimi prensip olarak zor değildir bu nedenle arıza tespiti ve arızanın giderilmesi temel olarak elektronik yada elektrik bilgisi olan birisi tarafından tespit edilip gerekli onarım işlemi yapılabilir, eğer kullandığınız kayan yazı, led tabela yada led ekranda bir güç kaynağı problemi yaşıyorsanız,Freeled Elektronik teknik ekibimizin desteğini alarak uygun led adaptör seçimini birlikte yapıp direk satış sayfamızdan led adaptör satın alabilirsiniz.
 
Sayın ziyaretçimiz, eğer led ürünleri konusunda üretim yapıyorsanız ve bayimiz olmak istiyorsunuz direkt satış sayfamıza üye olup gerekli bayi formunu doldurduktan sonra size özel bayi fiyatlarımızla stoklarımızdan ürün çekebilirsiniz. 

Çevrimci Satış Sayfamız : http://www.freeled.net


Freeled Resim Galerisi

Siz müşterilerimiz açısından düşündüğümüzde nasıl bir hizmet aldığınızı görmeniz, bizlere daha çok güven duymanızı sağlayacaktır. Özel efekt kullanılmadan çekilmiş olan firmamıza ait ürünlerin,.. devamı

Referanslarımız

Freeled Elektronik ile çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekür ediyoruz,onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir,... devamı

Led Tabela, Led Ekran

Freeled Elektronik iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde açık hava reklamcılığı ihtiyacı olan firmalar ve kurumların Led Tabela Ürünlerini internet üzerinden satışa sunmaktadır... devamı