Led Ekran İmalatı

açık hava led ekran
Ülkemizde son yıllarda hızlı gelişmekte olan reklam sektörüne bir bomba gibi düşen kayan yazıled tabela, akan yazı sistemlerini artık her iş kolunda görmeye başladık. Led ve led li ürünlere bu denli ilgi reklam sektörünü değişik arayışlar içine soktu. Tek renk olan led tabela diğer adı ile kayan yazı sistemleri son dönemlerde full color olarak karsımıza çıkmaya başlandı.

Led tabelakayan yazı ve akan yazı sistemlerinin full color olarak üretilmesi ve resim gösterme özelliği olan şekline led ekran denir.

Led ekran imalatı, kayan yazı imalatı ile aynı mantık ile üretimi yapılır. Kayan yazı imalatında tek renk led paneller kullanılırken, led ekran imlatında full color rgb led paneller kullanılır. Kayan yazı sadece animasyon ve tek yazı gösterimi yaparken, led ekran ismindende anlaşıldığı üzere ekran gibi çalışır video resim slayt gösterileri yapılabilir. Freeled led teknolojilerinde kayan yazı imalatı, led tabela imalatı,akan yazı imalatı, skorbord imalatı ve digital saat imalatı yanında prosfesyonel bir şekilde led ekran imalatı yapılmaktadır.

Led ekran imalatı; full color led panellerin birleştirilmesi mantığına dayalı olarak yapılırken kayan yazı, led tabela ve akan yazıdan farklı en büyük özelliği kullanılan kontrol kartı dır. Kontrol kartı hd kalitesindeki video yada resimleri gösterebilecek özellikte olmalıdır.

Led ekran imalatı istenen ölçü yada ebatta üretilebilir 1m2 kareden başlayan led ekran imalatı sonsuz ölçüye kadar büyüyebilir. Dev led ekran dediğimiz bu sistemler kayan yazıya ve led tabelaya göre maliyet açısından daha yüksektir. Dev led ekranların fiyatının diğer sistemlere göre fiyatının yüksek oluşu dev led ekranların satışı yada kiralamasına mani olacak bir unsur olarak önümüze gelmemektedir. Çünkü dev led ekran yada led ekranların reklamda algı değeri kayan yazı ve led tabelaya göre çok daha yüksektir.

Led ekranlarda yapılan görsel reklam ile satışı hedeflenen ürünün alıcı kitleye görsel olarak sergilenebilmesi tüketicinin satın alma isteğini artırır. Ve böylelikle led ekran sahibi işyeri rakipleri arasında fark yaratır.

Freeled şirketinin kuruluş amaçlarından biri olan seri led ekran imalatı, üretimimizin yüzde 50 lik kısmını oluşturmaktadır. Türkiye'nin her yerine montajlı üretim yapan freeled şirketi imalatını yaptığı led ekranları anlaşmalı kargo ile gönderip kargonun alımından sonra montaj ve kurulum için 7/24 çalışan freeled teknik hizmet servisi ile de siz değerli müşterilerimize uzaktan yardım imkanı sunmaktadır.

Freeled Resim Galerisi

Siz müşterilerimiz açısından düşündüğümüzde nasıl bir hizmet aldığınızı görmeniz, bizlere daha çok güven duymanızı sağlayacaktır. Özel efekt kullanılmadan çekilmiş olan firmamıza ait ürünlerin,.. devamı

Referanslarımız

Freeled Elektronik ile çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekür ediyoruz,onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir,... devamı

Led Tabela, Led Ekran

Freeled Elektronik iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde açık hava reklamcılığı ihtiyacı olan firmalar ve kurumların Led Tabela Ürünlerini internet üzerinden satışa sunmaktadır... devamı