Led Panel

LED PANELReklam yapılması istenilen alana göre led paneller bir araya getirelerek istenilen led tabela yada led ekran oluşturulur. Led panel şekilleri; beyaz, mavi, yeşil ve kırmızı yoğun olarak kullanılmakla birlikte bir çok renkten oluşmakta ve çözünürlük özelliklerine göre (p10 led panel, p4 led panel, p6 led panel, p7 led panel) sık kullanılmak üzere bir çok modeli bulunmaktadır.
 
Tüm Led Panel ürünlerimizi internet üzerinden çevirimci satın alabileceğiniz web sitemizi ziyaret edin http://www.freeled.net

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Piksel Aralığı 10mm
Model Ebatları 320x160mm
Çözünürlük 10000 dots/m2
Güç 500w/m2
Sürücü Modu 1/4 Tarama
Piksel Derlemesi 1R
Yatay Görüş Açısı 120 derece
Çalışma Voltajı DC 5 Volt
Tahmini Ömür >100000saat

Led panel denildiğinde herkesin aklına aydınlatmada kullanılan led paneller gelir, oysaki led panel, led ekran, led tabela, kayan yazı ve led pano yapımında kullanılan plastik tabaka içine sıra ile dizilmiş led ampuller topluluğudur.

Led paneller; indoor led panel ve outdoor led panel olmak üzere ikiye ayrılırken p10 led panel, p6 led panel,p4 led panel, p16 led panel olarak piksel aralığına göre ayrılır. sırası ile led panelleri inceleyelim.

Indoor led panel: iç mekanda kullanılan led paneller dir. Tek renk ve full color olarak ikiye ayrılır.
A: tek renk indoor led paneller: tek renk yazı yazımı ya da grafik gösterimi için kullanılabilirler. Kırmızı ,sarı, mavi, beyaz olmak üzere 5 rengi vardır. Outdoor led panellere göre daha az kullanılır.

B: full color led paneller: iç mekanda kullanılan renkli led panellerdir. Tüm renklerin gösterimi mümkün olduğu için resim ya da video gösterimi yapılabilir. Genellikle otel gösteri merkezi, mağaza dekorasyonunda sıkça kullanılmaktadır. İç mekan led panellerde piksel aralığı daha az olduğu için outdor led panellere göre coçk daha iyi bir netlik sağlanmaktadır.

Outdoor led panel: dış ortamda kullanılan led panellerdir. Yağmur dolu kar gibi dış faktörlerden etkilenmedikleri için outdoor led panel denir.

Outdor led paneller de indoor led paneller gibi full color led panel ve tek renk led panel olmak üzere iki farklı şekilde kullanılır. Outdor led panellerde tek renk p10 led paneller sektörde en çok kullanılan led panellerdir. Gerek fiyatının diğer led panellere göre uygun olusu gerekse kullanım kolaylığı p10 tek renk led panellerin en çok tercih edilen led panel durumuna getirmiştir.

Tek renk olarak bildiğimiz led panellerin renk ayrımı p10 kırmızı panel, p10 mavi panel, p10 sarı panel, p10 beyaz panel, p10 yeşil panel gibi yapılmaktadır. tek renk led panellerden en çok tercih edileni ise p10 kırmızı led panellerdir. çünkü p10 kırmızı led paneller diğer renklere göre fiyat anlamında daha düşük olmakla beraber kalite olarak ta en yüksek kaliteye sahiptir.
P10 kırmızı panel satışı ile diğer renklerin toplam satışı hemen hemen aynı orandadır.
Teknolojinin gelişmesi reklam sektöründeki yenilik arayışları led panele olan ilgiyi artırırken üretici firmaları farklı arayışlar içine sürüklemektedir.

freeled arge departmanı sayesinde en son yenilikleri ve en son teknolojiyi led paneller üzerinde uygulayarak led panel taleb artışına cevap verebilmektedir.

 

Freeled Resim Galerisi

Siz müşterilerimiz açısından düşündüğümüzde nasıl bir hizmet aldığınızı görmeniz, bizlere daha çok güven duymanızı sağlayacaktır. Özel efekt kullanılmadan çekilmiş olan firmamıza ait ürünlerin,.. devamı

Referanslarımız

Freeled Elektronik ile çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekür ediyoruz,onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir,... devamı

Led Tabela, Led Ekran

Freeled Elektronik iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde açık hava reklamcılığı ihtiyacı olan firmalar ve kurumların Led Tabela Ürünlerini internet üzerinden satışa sunmaktadır... devamı