Mobil Led Ekran

Mobil Led Ekran


mobil ekranMobil araçlar üzerine monte edilerek kullanılan led ekran sistemlerine mobil led ekran denir.

Açık hava reklamcılığında içinde bulunduğumuz 10 yılın en büyük icatlarından olan mobil led ekran, kullanım kolaylığı ve istenilen alana kolayca taşınması ayrıca dış ortamlara dayanıklılığı nedeni ile en çok tercih edilen açık hava reklamcılığı led ürünüdür. Bundan 4-5 sene öncesine baktığımızda mobil led ekran sistemleri sadece insanların hayallerinde yer alan bir sistemdi, ancak gelişen teknoloji led ekran sistemlerini mobil olarak kullanmamıza olanak sağladı.

Mobil Led Ekran Teknolojisi


Ülkemizdeki tarihçesi çok uzun yıllara dayanmamasına rağmen mobil led ekran sistemlerindeki çeşitlilik dudak uçuklatacak noktalara gelmektedir, her gecen gün gelişen teknoloji ve onunla birlikte oluşan ihtiyaçlar reklam sektörünü mobil led ekran sistemlerine yönelmesine sebep olmuştur. Araç üzerine monte edilerek kullanılan mobil led ekranların bir yerde sabit olarak durma zorunluluğu olmadığı için ihtiyaç doğrultusunda yeri , konumu ve duruşu değiştirilebilir.

Mobil led ekran sistemlerinin hemen, hemen hepsi dış mekan (outdoor )led ekranlardır.

Mobil Led Ekran Avantajları ve Dezavantajları


Mobil led ekran sistemleri hareketli sistemlerdir, bundan dolayı totem led ekran, iç mekan led ekran ve dış mekan led ekran sistemlerine göre daha fazla arıza çıkarmakta led ömürleri daha kısa olmaktadır. Daha uzun süre ve sağlıklı bir şekilde mobil led ekran sistemlerini kullanmak istiyorsak seyir halinde çalıştırılmaması tavsiye edilmektedir.

Freeled Elektronik olarak her tür araç üzerine uygulama yapabildiğimiz mobil led ekran sistemlerinde özel projelerde geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.