Led Tabela, Led Ekran İnternetten Satış

Led Tabela, Led Ekran İnternetten Satış


Freeled Elektronik
olarak biz, internet teknolojisinin kullanım alanının geniş olduğunu çok iyi biliyoruz bu nedenle internetten doğrudan satış yapabileceğimiz freeled.net web sayfamızı sürekli yeniliyor ve güncel tutuyoruz, ayrıca facebook sayfamızda oluşturmuş olduğumuz facebook sanal mağaza 'mızda da siz değerli müşterilerimiz ve bayilerimize özel led ürünleri teklifleri sunuyoruz.

Freeled marka led ürünlerinin internet üzerinden satışını yaptığımız freeled.net sayfamız 128 bit RapitSSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır böylece internet sayfamızdan ürün sparişi verdiğinizde kredi kartı bilgileriniz 3. taraf kişilerce görüntülenemez.

Freeled Elektronik internetten satış sayfamız üzerinden bayilere özel satış avantajlarından yararlanmak artık çok kolay web sayfamıza üye olduktan sonra bayi talep formumuzu doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz yeterli müşteri temsilcilerimiz gerekli incelemeleri yaparak tarafınıza konu ile alakalı dönüş yapacaklardır.

Arzu etmeniz halinde Freeled Elektronik'in internet üzerinden alışveriş yapacağınız http://www.freeled.net sayfasınıda ziyaret edebilirsiniz, internet üzerinden vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz için bir çok ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Led Ekran

led ekranRGB Led Ekran Üretimi, müşterimizin isteğine göre RGB Led Ekran ile tanıtım yapılacak olan bölgede keşif çalışması gerçekleştikten sonra  istenilen boyutlarda üretilerek, teknik ekibimiz ile yerinde monte edilmektedir.

devamı

Led Panel

led panelİstenilen Led tabela teknik ekibimizin reklam yapılması istenilen alanda keşif yapmasından sonra üretilerek, reklam yapılacak olan alanda montajı yapılmaktadır, müşterimiz dilerse led tabelaları ...

devamı

Led Adaptör

led adaptörBayilerimizin yada perakende müşterilerimizin talep etmeleri halinde, led panellerinize enerji sağlamak için çeşitli özelliklerdeki güç ünitelerini internet satış sayfamız yada direkt   Freeled Elektronik üretim fabrikamızdan  temin etmeniz mümkün.

devamı