Freeled Elektronik güvencesi ile üretilen led tabela ve led ekranlara 3 yıl garanti verebilmemizin en büyük nedeni elektronik mühendisliki konularında deneyimli personellerimizin yapmış olduğu çalışmalara ve kalite kontrolüne dayanmaktadır.

Müşteri temsilcilerimizin yardımları ile müşterinin ihtiyacına göre belirlenen led ürün üretim aşaması sırayıyla şu şekilde ilerlemektedir;

Öncelikle özelliklerine göre fiyatlandırılarak müşteri temsilcisi tarafından müşteriye fiyat bilgisi verilen ürün Freeled Elektronik'te üretilmesi için sipariş verildiği anda, elektronik mühendislik konularında uzman personelimiz tarafından ihtiyaca göre istenilen parçalar seçilerek üretim yapılması için teknik personele bilgi verilir, fabrikamızda bulunan en son teknoloji ürünü cnc makineleri ile cnc operatörleri tarafında ürüne uygun şase hazırlanır, şase hazırlanma işlerinden sonra led üründe kullanılacak led parçalar şase üzerinde teknik personelce bir araya getirilerek istenilen led ürün test aşamasına hazırlanmış olur, test aşamasında yine teknik personel ürünün hatalı olup olmadığını kulullanılacak olan alana göre sağlamlığını 3 gün boyunca test eder, testler başarılı sonuçlandıktan sonra ürün sahibinin isteğine göre kurumlumlu yada kurulumsuz şekilde teslim edilir.

Yaptığımız İşlerden Bazıları:

Akıllı Led Tabelalar, Led Tabela, Led Tabela Kayan Yazı, Led Tabela Kasaları, Led Tabela Malzemeleri, RGB Full Color Led Tabelalar, Led Ekranlar ve diğer tabela imalatlarımız ile sizle hizmet vermekteyiz.

Led'le ilgili aradığınız herşeyi bizde bulabilirsiniz.

İthalatını yaptığımız Led Gruplarımızdan Bazıları; P10 Led, Şerit Led, Led Kontrol Kartları, ve daha bir çok led çeşidimiz mevcuttur.

Led Panel

led panelİstenilen Led tabela teknik ekibimizin reklam yapılması istenilen alanda keşif yapmasından sonra üretilerek, reklam yapılacak olan alanda montajı yapılmaktadır, müşterimiz dilerse led tabelaları ...

devamı

Led Ekran

led ekranRGB Led Ekran Üretimi, müşterimizin isteğine göre RGB Led Ekran ile tanıtım yapılacak olan bölgede keşif çalışması gerçekleştikten sonra  istenilen boyutlarda üretilerek, teknik ekibimiz ile yerinde monte edilmektedir.

devamı

Led Tabela

led tabelaFreeled Led tabela, led ekran için özel üretilmiş kaliteli ledlerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır.
Temel olarak led tabela; A- Led, B- Piksel, C- Modül, D- Panel, E- Ekran, yapısında tasarlanmaktadırlar.

devamı

Led Adaptör

led adaptörBayilerimizin yada perakende müşterilerimizin talep etmeleri halinde, led panellerinize enerji sağlamak için çeşitli özelliklerdeki güç ünitelerini internet satış sayfamız yada direkt   Freeled Elektronik üretim fabrikamızdan  temin etmeniz mümkün.

devamı

Led Kasa

Genellikle dış mekan reklamcılığı için hazırlanmış olan led ekran, led tabela ürünlerimizin yerleştirildiği şasedir, dış mekan uygulamalarında uzun ömrlü olması ve bir çok hava koşuluna dayanabilmesi açısından tercih edilir. Freeled Elektronik uzun süre dış hava koşullarında reklam yapılacak alanlar için lazer kesim led kasa ürünü tavsize etmektedir.

devamı

Led Kontrol Kartı

Led ekran, led tabela yada led panel ürününüzün hareketli resim oynata bilmesi, kayan yazı gibi animasyon yapabilmesi için kullanmış olduğunuz led ürünün özelliğine göre seçilen, üzerinde merkezi işletiim birimi bulunan wifi, usb yada ethernet standartlarına sahip olan elektronik devredir.

Dilerseniz istediğiniz ölçülerde led tabela yada
devamı

Led Tabela Reklamcılığı

Günümüzde açık hava reklamcılığında Led Tabela, RGB LED Ekran 
tanıtımın daha kazançlı oladuğu konusunda bir çok örnek mevcut,
bütün Dünya'nın kabul etmiş olduğu LED Ekran, Led Tabela Teknolojisini,  
Freeled Elektronik siz değerli müşterilerine uzman satış ekibi ve satış
sonrası teknik ekibi ile A+ kalitede sunmaktadır.  
devamı