Neden Freeled

Her setöre özel led ekran üretimi yapabiliriz.

Led ekran teknolojisinde yeniliklere açığız, sizler için araştırıp firmanıza uygun çözümler sunuyoruz.

Profesyönel Görüş

Amatör girişimci ruhumuzu hiç kaybetmedik bunun yanı sıra profösyonel bakış açısı ile üretim yapıyoruz firmamızı deneyin satın aldığınız üründen memnun kalacaksınız

Üretim Stratjimiz

Endüstriyel ürünler üretiyoruz bu nedenle ürününüzü kullanmak istediğiniz ortam bizim için çok önemli, biz üretim stratejimizi müşterlerimizin isteklerine uygun halde planlıyoruz.

Bitmeyen Enerji

Kendimizi sürekli tazeleyerek motivasyonumuzu sürekli üst noktada tutuyoruz, ürün satın alınmasından ürün teslimine kadar size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda

Freeled kalitesi

Türkiye’de ilk kez 2013 yılında Freeled markamızla led ekran satışı yapmaya başladık, Freeled markasının hayata geçmesini sağlayan ve firmanın kurucu üyelerinden olan Müjgan ÖZTÜRK önderliğinde satış ekibimiz sektörde tanınan ve bilinen kişilerden oluşmaktadır, pozitif enerjiye sahip müşteri temsilcilerimizin her biri müşterileri dikkatlice dinleyip amaca uygun ürünün en iyi fiyata üretilmesi için çaba göstermektedir.

İster garanti süresi dolmuş olsun ister garanti dahilinde olsun ürünlerimizin arkasındayız. Teknik konuda çok iddialıyız, müşterilerimize hazır ithal edilmiş ürünler yerine ihtiyaca göre özel üretilmiş ürünler sunabiliriz, firmamız kalıpların dışında isteğe özel ürünler üretebilecek kapasitededir.

Türkiye’de led ekran ve led tabela üretiminde kalıpların dışında yazılım üretebilen nadir firmalardan biriyiz, bir çok kurumsal firmaya kendi otomasyon sistemlerine dahil olan led ekran, led tabela ürünleri ürettik, Freeled özel projeleriniz için en doğru seçim.

Bizimle iletişim kurun

Bize birşeyler yazın

İletişim sayfamızdan bize mesaj gönderip sektörle ilgili size yardımcı olmamıza izin verin.

İletişim Sayfası
SVG Illustration