Kayseri Led Ekran

Kayseri Led Ekran

KAYSERİ Meşur Paşa Bilardo Led Ekran Projesi


Kayseri led ekran projesini yaparken en çok bizi zorlayan kısım herkesinde bildiği gibi pazarlık aşaması olmuştu. Yaklaşık 6 ay süren pazarlık aşamasında artık pes eden Freeled şatış ekibi müşterimizin şartlarını kabul ederek işe başladık.

Genellikle belediyelerle proje bazlı çalışan bir firma olarak ilk defa özel sektörde bir firmaya çok büyük sayılmayacak ölçülerdeki led ekran sistemlerinin montajı bizim için son derece kolay olmalı diye düşünerek işe başladığımızda, tabir yerinde ise sık eleyip sık dokuyan müşterimizin bitmek tükenmek bilmeyen isteklerine cevap verebilmek için ayrı bir ekip kurmamız gerekti. Her detayı araştıran ve soran müşterimiz led ekran imalat aşamasını adım adım takip etti.

Kayserili esnafların ticaret yaparken çok hassa ve titiz olduklarını bir çok kere duymuş olmama rağmen ilk defa ticaret yaptığımız için canlı canlı yaşıyorduk.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her aşamasında müşterimizi bilgilendirerek sürdürdüğümüz led ekran imalatı bittiğinde Freeled imalat ekibi adete bayram havasına bürünmüştü.

En zorlu aşama olan montaj kısmı Freeled montaj ekibi tarafından yapılacaktı.

Montaj ekibi kayseri için hazırlanan led ekran sistemlerinide yanına alarak yola cıktığında son derece kaygı ve endişe doluydular. Çünkü imalat ekibinin emdiği sütü burnundan getiren müşterimizin acaba montaj ekibinden nasıl talepleri olacaktı.

Nihayetinde kayseri iline gelindiğinde kendisi için imalatı yapılmış olan led ekran sistemleri gören müşterimiz tüm kaygı ve korkularından kurtulmuş olacak ki gayet ılımlı tavır ve misafirperver tavırlarla Freeled montaj ekibini karşıladı.

Kayseri led ekran sistemlerinin montajı bitip müşterimize teslim ettiğimizde hem müşterimiz hemde Freeled montaj ekibi son derece mutluydu.

Freeled elektronik olarak bu kadar hassas hareket eden bir müşterimizi bile memnun etmiş olmanın verdiği tatlı gurur içerindeydik.