20 Haziran 2015 Cumartesi

Fiyat Panosu

Benzin istasyonlarının petrol fiyatlarını tüketiciye bildirdikleri led tabelalı ya da kayan yazılı yapılan bildirim panosuna fiyat panosu denilmektedir.

 


Benzin istasyonlarının olmazsa olmaz denilen ledli fiyat panoları istasyonun istediği renk ya da ölçüde üretimi yapılmaktadır. Fiyat panosunda benzin motorin ve lpg fiyatları tüketicinin rahatlıkla okuyabileceği şekilde olmalıdır. Benzin istasyonu ledli fiyat panolarında fiyatların yazılı olması yasalarla standarta bağlanmış olan ülkemizde fiyat panosu olmayan ya da belirgin bir şekilde okunmayan istasyona cezai işlem yapılmaktadır. Bu nedenle artık tüm benzin istasyonlarına fiyat panosu yaptırmak mecburiyet haline gelmiştir. Fiyat panoları genelde benzin istasyonunun yola en yakın sürücülerin rahatlıkla görebilecekleri bir acıda olmak zorundadır. İstasyon fiyat panoları kayan yazı ya da, led tabela ile aynı malzeme kullanılarak yapılır uzaktan kumanda, usb, bilgisayarlı, wifi ve network bağlantı seçenekleri mevcuttur.
Benzin istasyon fiyat panosu imalatı yapan freeled şirketi bu güne kadar alpet kadoil ve aygaz gibi birçok işletmeye ledli fiyat panosu imalatı ve montajı yapmıştır
Ledli fiyat panosu istenilen ölçüde ve renkte imalatı freeled led teknolojileri tarafından 2 yıl garanti vererek yapılmaktadır.
Led ekran, led tabela, kayan yazı, akan yazı, led pano, istasyon fiyat panosu, fiyat panosu, ledli fiyat panosu, skorbord imalatı ve montajı için freeled firmasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR