24 Haziran 2015 Çarşamba

Led Ekran Kiralama

Acık hava reklamcılığına yeni bir bakış acısı getiren led ekran sistemlerine olan ilgi artarken bir coğumuz led ekran sistemlerini kullanarak reklam etkimizi artırmak istiyoruz fakat led ekran sistemlerinin yüksek rakamlarda olan satınalma fiyatları bu hevesimizi yarıda bıraktırırken bir coğumuzda gecici cözüm olarak led ekran kiralama yötemine başvuruyoruz.
Led ekran sistemlerinin  günlük,aylık yada haftalık olarak temin edilmesi yolu ile yapılan reklam calışmasına led ekran kiralama denir.

 

Daha cok organizasyon firmalarının tercih ettiği led ekran sistemleri konser,açılış,fuar ve festival gibi etkinliklerde kullanılmaktadır. Süreli olarak yapılan bu etkinlikler için led ekran kiralama işi yapan firmalardan süreli olarak led ekran sistemleri temin edilebilmektedir.

Led Ekran Kiralama Fiyatı

Led ekran kiralama fiyatları led ekran piksel ölcüsüne,metrekarsine ve kiralama süreleri göz önünde tutularak yapılır. Mesala p10 piksel ölcüsüne sahip bir led ekranla p6 piksel ölcüsüne sahip led ekran sisteminin kiralama fiyatı aynı olmadığı gibi günlük kiralama fiyatı ile aylık kiralama fiyatı aynı olmamaktadır. 
Kiralama yapmadan tüm bilgileri net ve dogru olarak kiralama yapan firmaya bildirmemiz gerekir.

Led Ekran Kiralama Montajı

Kiralama olarak kullanılan led ekran sistemleri diğer led ekran sistemlerine göre farklı kasa yapısına sahip olduğundan montaj işlemi cok kısa sürede ve pratik olarak yapılmaktadır. Kiralık led ekran kasaları özel kilitleme mekanizmasına sahip rental kasalar olmak zorundadır.

Kiralık Led Ekran Tasıma ve Nakliyesi

Kiralam işinde kullanılan led ekran sistemleri kuşkusuz ki bir yere sevk olup kurulum ve montajları yapılmaktadır. Kiralık led ekran sistemlerini uzun yıllar kiralık olarak kullanmak isteyen firmaların encok dikkat etmesi gerekn nokta led ekran sistelerinin taşınma esnasında zarar görmemesidir. Bunun içinde özel kutular yapılıp led ekran sistemleri bu kutular içinde dikkatli olarak taşınmalıdır.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR