04 Kasım 2015 Çarşamba

Led Ekran Kontrol Sistemi

led ekran kontrol sistemi

Led Ekran Kontrol Sistemi Nedir?

Led ekran kontrol sistemi adından da anlaşıldığı gibi led ekran sistemlerindeki bilgi akışını sağlayan kontrol sistemini oluşturan düzeneklerin tamamına verilen isimdir.
 

 

Led Ekran Kontrol Sistemi Nasıl Belirlenir? 

Led ekran sistemlerinin kontrol şekli kullanılan malzemeye, müşterinin talebine, led ekran ölçülerine ve montaj yerine göre farklılık gösterir. Led ekran sistemlerini kontrol etmek uzaktan erişim (wan) ile, usb bağlantısı ile, Lokal ağ (lan) yada kablosuz ağ (wifi) ile yapılabilmektedir.
 

Led Ekran Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır? 


Led ekran sistemlerinin kontrolü, kullanılan kontrol sisteminin çeşidine göre teknik ekibimiz tarafından kurulan düzen içerisinde sabit yada taşınabilir pc aracılığı ile led ekran sistemlerine görüntü gönderme seklinde mümkün olmaktadır. 
 

Led Ekran Kontrol Sisteminin Fiyata Etkisi Nedir? 

Led ekran sistemlerine bilgi akışını sağlamak amacı ile kullandığımız led ekran kontrol sistemleri led ekran fiyatını etkileyen faktörlerin içinde gelmektedir. Kullanılan bazı led ekran kontrol sistemlerinde led ekran içine sanayi tipi bilgisayar ilave etmek gerekir ki buda fiyatı yaklaşık 2000 dolar gibi bir miktarda yukarı çekmektedir. 

Son zamanlarda teknik ekibimiz tarafından geliştirilen bir yöntem ile led ekran sistemleri içine monte edilen modem aracılığı ile led ekran kontrol mekanizması oluşturulmaktadır. Bu sistem led ekran fiyatını oldukça düşüren bir uygulamadır. 
 

Led Ekran Kontrol Sistem Arızalar Nelerdir? 

Kontrol sisteminde oluşan arızalar çok sıkça karsımıza çıkmasada zaman, zaman led ekran kontrol sistem arızaları ile karşılaşmaktayız. Bunlar genellikle kontrol kart arızası, internet bağlantı sorunu, veri yükleme esnasında oluşan kısa süreli donmalar, modem arızası, kullanılan usb bellek uyumsuzluğu ve kullanıcı hataları olarak karsımıza cıkmaktadır.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR