19 Ocak 2019 Cumartesi

Premium Serisi

premium led ekran serisi

Daha kaliteli daha sorunsuz LED ekranlar için geliştirilen yeni teknoloji Premium serisi panelleri hizmetinize sunuyoruz. Premium serisi sizlere daha yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra su geçirmez olma özelliğini de sunuyor. Geleneksel LED ekran panellerinden farklı olarak bir panelin arıza yapma durumunda diğer panelleri etkilemeyerek ekranınızın bütünlüğünü korumayı en yüksek seviyeye çekiyor.
 

 
Premium Serisi İle Yükselen Görüntü Kalitesi
Sıradan LED ekran panellerinden farklı olarak Premium seri panellerde yalnızca bir adet data soketi bulunur. Receiver kartınızın her soketine yalnızca bir panel bağlanır yani data çıkış soketi yoktur. Böylelikle seri bağlantıdan kurtulan Premium seri panellerde sinyal kaybı sıfıra indirilir. Daha yumuşak renk geçişleri ve çok daha canlı renkler ile gerçeğe en yakın görüntü kalitesini alacaksınız. Yükselen yenileme oranı ile ani değişen sahnelerde görüntü atlama probleminin de üstesinden geleceksiniz. Premium serisi ile dış mekandaki çözünürlüğünüz de maksimuma ulaşacaktır. Dış mekan LED panellerde en yüksek P5 çözünürlük varken Premium serisi ile P3.91 çözünürlük ile çok daha net görüntü kalitesini alacaksınız.

IP67 koruma
IP67 standardında olan Premium serisi LED paneller her türlü su sızıntısı, sıçraması gibi durumlara karşı tam korumalı. LED panelin arka yüzeyini de tamamen kapatan tasarımı sayesinde arka yüzeyine dahi su temas etse bile paneliniz güvenle çalışmaya devam eder. Elektrik ve data soketlerinin de koruma altına alınmasıyla su altında bile çalışabilen paneller en büyük sorun olan su geçirme sorununu da ortadan kaldırılmış oldu.

Ekran Bütünlüğünde Maksimum Seviye
Standart LED Ekran panelleri kullanılırken en baştaki panelden data kablosu bağlanır ve çıkış soketi sıradaki panelin girişine bağlanarak ekranın sonuna kadar seri bir bağlantı sağlanırdı. Arada arıza yapan bir panel olursa, arıza yapan satır sonuna kadar LED ekranınız çalışmazdı. Premium serisi panellerde ise receiver kartınızın her soketine yalnızca bir panel bağlayarak arıza yapan panellerinizin diğerlerini etkilememesi sağlanır. Arıza tespiti konusunda çok büyük kolaylık sağlayan bu özellik ile tamir ve bakım süresi minimuma inmektedir.

Yüksek Parlaklık ve Enerji tasarrufu
Yeni nesil Premium serisi size yüksek parlaklık ve %40 enerji tasarrufu sağlıyor. Daha az ısınan LED panellerin ömürleri uzayarak maksimum performans almanız sağlanacaktır. Artan enerji tasarrufu LED ekranınızın güç kaynağı olan adaptörlerini de daha az yorarak arıza ihtimalini düşürecek ve ömrünü uzatacaktır. Artan parlaklık ile güneş altında bile yüksek izlenebilirlik sağlanmıştır.

Tipik LED ekran sorunlarının neredeyse sıfırlandığı Premium serisi ile iç ya da dış mekan, hareketli mobil ekran ya da sabit ekran fark etmezsin en kaliteli görüntüyü almak mümkün. Yenilenen teknolojiye ayak uydurarak LED ekranlarınızı en verimli şekilde çalışmasını sağlamaya devam ediyoruz.
Blog Yazarı Müjgan BAHAR