TF-CNU Network Kartı

TF-CNU Network Led Kontrol KartıTF-CNU Network Led Kontrol Kartı; 512*32cm ve 1024*16cm ebatlarında tek renk yada iki renk led grafik ekranlarını kontrol amacı ile kullanılır led kontrol kartının birden çok bağlantı portu mevcuttur, ancak en çok network özelliği nedeni ile led ekranla açık hava reklamı yapılacak olan bölgenin
ekranın kontrol merkezine uzak olduğu yerlerde yada sürekli olarak ekranda gösterilecek olan görüntülerin güncellenmesi gereken alanlarda kullanılmaktadır.

TF-CNU Network Led panel kontrol kartının çalışma prensibi; yine tek renk led panelleri kontrol eden kartlarla aynı şekilde işler, led adaptöründen gelecek olan 5V gücündeki güç kabloları ile çalışan kartın network haricinde usb portundan yada serial bağlantı portundanda yönetmek mümkündür.

TF-CNU Network Led panel kontrol kartının teknolojisi:

Enerjisini standart +5V DC led adaptörden alan led panel kontrol kartı HUB08,4PC; HUB12,8PCS panel aralığına sahiptir.  Üzerinde bulunan led kontrol çipi ve 2MB lık hafızası ile 45 Adet animasyon ve çerçeve animasyonları tanımlı yada özel animasyonlar oynatabilir.

TF-CNU Network Led panel kontrol kartı özellikleri:


Piksel Tek Renk 512×32, 1024x16cm; İki renk
Panel Bağlantıları HUB08,4PC; HUB12,8PCS
Tarama 1/16 - 1/8 - 1/4 - 1/2
İletişim USB, Seri port, Network (LAN)
Hafıza 2MB
Yazı Animasyonları 45 Adet animasyon ve çerçeve animasyonları tanımlı yada özel animasyonlar
Çalışma Sıcaklığı -30 ?  ~ 70 ?
Çalışma Voltajı +5 DC volt
Not Bu modelde saat ve tarih gösterme özelliği yoktur.

Sayın ziyaretçimiz, eğer led ürünleri konusunda üretim yapıyorsanız ve bayimiz olmak istiyorsunuz direkt satış sayfamıza üye olup gerekli bayi formunu doldurduktan sonra size özel bayi fiyatlarımızla stoklarımızdan ürün çekebilirsiniz. 
 
İnternetten Satış Sayfamız : http://www.freeled.net