Bisse Mağazaları

Detaylar

Ürün Tipi
: İç Mekan Konsept Ürün
Panel
: P1.86 Yüksek Çözünürlüklü
Proje
: İç Mekan Vitrin Konsepti
Kontrol Sistemi
: Senktron / Asenkron Yönetimi
Garanti
: 24 Ay
Mal Sahibi
: Bisse
Üretici
: Freeled Led Technology
Paylaş

En İyi Tasarım

Erkek hazır giyiminin önde gelen isimlerinden Bisse, mağazalarında vitrin konseptinde kusursuz görünümü arayan bir marka. Bisse mağazaları için konsept iç mekan led ekran üretmeye karar verdiğimizde sektörde mümkün olan en yüksek çözünürlükte ürünleri seçtik, iç mekan led ekran teknolojisinde ülkemizde mümkün olan en yüksek teknolojinin sunmuş olduğu imkanlar neticesinde mağaza vitrin konseptine uygun incelikte ürünü üreterek sunmuş olduğumuz üründe gerçek anlamda poster görünümünü sağladık.

Teknolojinin Estetik Duruşu

Teknolojinin estetik duruşunun görsellik açısından çok önemli olduğunun farkındayız, ürünlerimizin endüstriyel olması nedeni ile genellikle tamamladığımız projeleri görsel estetiğin çok fazla fiziki güç gerektirdiği inşaat sektörü gibi zor bir alanda uygulamamız gerekiyor, sektörde edinmiş olduğumuz deneyimler neticesinde Bisse gibi ödüllü bir firmanın vitrin konseptine uygun ürünü üretmemiz ve firma yetkililerinin onayını almak firmamız açısından çok değerli.

Proje Konseptine Uygun Sihirli Bir Görsel

Müşterimizin istemiş olduğu ürünleri çok kısa zamanlarda tasarlayarak mağaza montajlarını tamamladık mağaza vitrinlerinde sunmuş olduğumuz ürünler proje konseptine göre havada duruyor izlenimi yaratıyor olması, ayrıca ortada herhangi bir bağlantı kablosunun görünmemesi vitrin konseptinde sade ve sihirli bir görsel oluşturuyor.

DİĞER PROJELERİMİZ

Diğer Projelerimiz

İlgilendiğiniz projemizle alakalı diğer projelerimize göz atabilirsiniz yada isterseniz Projelerimiz sayfasından daha fazla projemize bakabilirsiniz.

Veliefendi 208m2 P10 Led Ekran

Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi hipodromuna 208m2-lik p10 dış mekan led ekran projemizi tamamladık.

Erzincan 120 m2 p5 dış mekan led ekran

Erzincan il merkezinde bulunan 120 m2 p5 dış mekan led ekran il sakinleri tarafından ilgi gördü.

Anpa Gross Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Mağazası

Anpa Gorss Çam ve Sakura Şehir Hastenesi Mağazası iç mekan led ekran ve numaratör projemizi tamamladık.