19 Ocak 2019 Cumartesi

Premium Serisi

premium led ekran serisi

Daha kaliteli daha sorunsuz LED ekranlar için geliştirilen yeni teknoloji Premium serisi panelleri hizmetinize sunuyoruz. Premium serisi sizlere daha yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra su geçirmez olma özelliğini de sunuyor. Geleneksel LED ekran panellerinden farklı olarak bir panelin arıza yapma durumunda diğer panelleri etkilemeyerek ekranınızın bütünlüğünü korumayı en yüksek seviyeye çekiyor.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
04 Mart 2016 Cuma

Freeled Amasya

freeled amasya

Dogruyu söylemek gerekirse Amasya gezimiz planlı bir gezi almamıştı. Tokat belediyesine led ekran sistemleri için  anlaşma yapmak üzere yola çıkmışken, yolumuz Amasya'dan gectiği için uğramıştık. Düşüncemiz bir kaç saat Amasya sehir merkezinde dolaşıp led ekran, kayan yazı ve led ekran sistemleri ile bilgi sahibi olmaktı. Ama Amasya gezimiz düşüncelerimizin dışında beklediğimizden cok daha uzun sürdü.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
03 Mart 2016 Perşembe

Freeled Ankara

freeled ankara

Türkiye'nin başketi Ankara'yı hem işim hemde doğup büyüdüğüm topraklara çok yakın olması gerekçesi ile sürekli ziyaret ederim. Benim gözümde Ankara benim ikinci memleketimdir, nede olsa çocukluğumun bir yarısıda Ankara'da geçti.

Led teknolokilerinin kullanımı Ankara'da oldukça yaygın olduğunu söyleyebilirim, bunun başlıca nedeninin ülkenin başkenti olmasından kaynaklandığını düşünüyorum,  led sektöründe yıllardır isim yapmış bazı büyük firmalarında Ankara'da yer almış olması bu durumu dahada destekliyor.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
01 Mart 2016 Salı

PowerLED Programı

powerled kullanımı

Sayın ziyaretçimiz sizlere bu yazımızda TF serisi led kontrol kartını programlayan powerled program kullanımı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

PowerLed programını indirmek için web sitemizden Destek sayfamızı ziyaret ediniz. Destek sayfamızda bulunan numaralardan dilerseniz ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
01 Mart 2016 Salı

Freeled Ağrı

freeled ağrı

Freeled Elektronik ekibi olarak doğu Anadolu’da yapmış olduğumuz Van ve Bitlis illerinde bulunan bayilerimizin ziyaretlerinin ardından, Ağrı iline doğru yola çıktık, bizim için merak konusu Ağrı’daki esnafın led tabela, kayan yazı ve led ekran taleplerinde artış olup olmadığıydı.

Yüksek rakımlı dağların arasından geçerek devam eden iki saatlik yolduğun ardından, Ağrı il sınır yazısını gördüğümüzde bizim için merak konusu olan bir çok soruya cevap bulmuştuk. 

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı