04 Mart 2016 Cuma

Freeled Amasya

freeled amasya

Dogruyu söylemek gerekirse Amasya gezimiz planlı bir gezi almamıştı. Tokat belediyesine led ekran sistemleri için  anlaşma yapmak üzere yola çıkmışken, yolumuz Amasya'dan gectiği için uğramıştık. Düşüncemiz bir kaç saat Amasya sehir merkezinde dolaşıp led ekran, kayan yazı ve led ekran sistemleri ile bilgi sahibi olmaktı. Ama Amasya gezimiz düşüncelerimizin dışında beklediğimizden cok daha uzun sürdü.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
03 Mart 2016 Perşembe

Freeled Ankara

freeled ankara

Türkiye'nin başketi Ankara'yı hem işim hemde doğup büyüdüğüm topraklara çok yakın olması gerekçesi ile sürekli ziyaret ederim. Benim gözümde Ankara benim ikinci memleketimdir, nede olsa çocukluğumun bir yarısıda Ankara'da geçti.

Led teknolokilerinin kullanımı Ankara'da oldukça yaygın olduğunu söyleyebilirim, bunun başlıca nedeninin ülkenin başkenti olmasından kaynaklandığını düşünüyorum,  led sektöründe yıllardır isim yapmış bazı büyük firmalarında Ankara'da yer almış olması bu durumu dahada destekliyor.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
01 Mart 2016 Salı

PowerLED Programı

powerled kullanımı

Sayın ziyaretçimiz sizlere bu yazımızda TF serisi led kontrol kartını programlayan powerled program kullanımı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

PowerLed programını indirmek için web sitemizden Destek sayfamızı ziyaret ediniz. Destek sayfamızda bulunan numaralardan dilerseniz ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
01 Mart 2016 Salı

Freeled Ağrı

freeled ağrı

Freeled Elektronik ekibi olarak doğu Anadolu’da yapmış olduğumuz Van ve Bitlis illerinde bulunan bayilerimizin ziyaretlerinin ardından, Ağrı iline doğru yola çıktık, bizim için merak konusu Ağrı’daki esnafın led tabela, kayan yazı ve led ekran taleplerinde artış olup olmadığıydı.

Yüksek rakımlı dağların arasından geçerek devam eden iki saatlik yolduğun ardından, Ağrı il sınır yazısını gördüğümüzde bizim için merak konusu olan bir çok soruya cevap bulmuştuk. 

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı
29 Şubat 2016 Pazartesi

Led Yazılım Desteği

led yazılım desteği

Bir led reklam ürünü (Led ekran, led tabela, kayan yazı vb. gibi) satın aldığınızda, tanıtım sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Bunun nedeni led reklam ürünlerinde işlemcisi olan programlanabilir kartların kullanılmasından kaynaklanıyor, kısaca işin içine yazılım desteği giriyor.

Led kontrol kartları özelliklerine ve tipine göre programlanabilir özellikleri ile led panellerden oluşan görüntü ekranlarına, istenilen görüntüyü yansıttıra bilme özelliğine sahiptir. Led konrtol kartları powerled, led studio, led art, hd player, x show, vb. gibi programlar sayesinde programlanabilirler.

Blog Yazarı Müjgan BAHAR Devamı