Elazığ Elisium AVM

Detaylar

Dış Mekan Proje
: 120 m2
Dış Mekan Panel
: P5 Dış Mekan
İç Mekan Proje
: 70 m2
İç Mekan Panel
: P4 İç Mekan
Garanti
: 24 Ay
Üretici
: Freeled Led Technology
Uygulama Konumu
: Elazığ Elisium AVM
Paylaş

Elazığ’da kentin batı yakasında bulunan Elisium AVM iç ve dış mekan led ekran projelerimizi tamamladık. Elisium AVM için dış mekanda kullanılmak üzere 120 m2 P5 dış mekan led ekran ve iç mekanda kullanılmak için 70 m2 P4 iç mekan led ekran ürettik.

Led Ekran İçin En İyi Fiyat

Yetkililerle yapmış olduğumuz görüşmede öncelikle AVM dış mekan konseptinde belirlenen P5 dış mekan led ekran için en iyi fiyatı sunan firma olduk, üretim ve montaj kalitemizden memnun kalan yöneticilerle daha sonra yapmış olduğumuz görüşmelerde AVM iç mekanında reklam amaçlı AVM içinde çeşitli yerlere uygulanması düşünülen farklı ölçülerde iç mekan led ekranlar üreterek Elisium AVM projemizi çok kısa sürede tamamladık.

Led Ekran Merkezi Yönetim Sistemi

Elisium AVM içerisinde ve dışarısında ve içeride bulunan led ekranlar tek bir merkezden yönetilecek şekilde tasarlanmıştır. Reklam firmalarının ekranlar için kolay grafik üreterek, üretmiş oldukları grafikleri internet ağı üzerinden kolayca transfer edebilecekleri alt yapı sistemini hazırladık, sistem herhangi bir bulut sunucusuna bağlanmadan kolayca yönetilebilir şekilde müşterimize teslim edilmiştir.

Diğer Projelerimiz

İlgilendiğiniz projemizle alakalı diğer projelerimize göz atabilirsiniz yada isterseniz Projelerimiz sayfasından daha fazla projemize bakabilirsiniz.

Veliefendi 208m2 P10 Led Ekran

Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi hipodromuna 208m2-lik p10 dış mekan led ekran projemizi tamamladık.

Erzincan 120 m2 p5 dış mekan led ekran

Erzincan il merkezinde bulunan 120 m2 p5 dış mekan led ekran il sakinleri tarafından ilgi gördü.

Anpa Gross Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Mağazası

Anpa Gorss Çam ve Sakura Şehir Hastenesi Mağazası iç mekan led ekran ve numaratör projemizi tamamladık.