YILIN EN İYİ LED ÜRETİCİSİ

Hakkımızda

Türkiye'de Endüstriyel Led Ekran üretiminde ödül almış nadir firmalardan biriyiz.

play_arrow

RM’C grubunun 2022 yılında düzenlemiş olduğu ödül töreninde yılın en iyi led üreticisi seçildik

Çok sayıda ünlünün ve basın mensuplarının katıldığı ödül töreninde Müjgan ÖZTÜRK, firmamıza yılın en iyi led üreticisi ödülünü kazandırmıştır, müşterilerimiz ile kurmuş olduğu güçlü ve güvenilir bağlantılar sayesinde Freeled ismini ulusal pazarda duyurmasının yanı sıra markamızın resmi yüzüdür. Firmamızı her yıl bir üst seviyeye taşıyan Müjgan hanıma bu değerli ödülü firmamıza kazandırdığı teşekkür ederiz.

diamond
Ödülün Adı

Uluslararası başarı hikaye başarı ödülleri 2022

star_outline
Ödül Alma Nedeni

Led ekran sektöründe Ulusal ve Uluslararası alanda kısa sürede başarı elde etme.

Üretim Kapasitemiz

Amatör girişimci ruhumuzu hiç kaybetmedik bunun yanı sıra profösyonel bakış açısı ile üretim yapıyoruz firmamızı deneyin satın aldığınız üründen memnun kalacaksınız.

Sanayi Odası Kapasite Raporu Verilerimiz ve Freeled led ekran atölyesi işletme verileri :

 • Led Ekran Kabin Üretimi
  96x96x10 cm Led Ekran Kabini yıllık üretim rakamımız 9600 adet
 • Kabin Üretim Atölyesi Çalışan Sayısı
  1 Yazılım Mühendisi, 1 Elektrik Teknikeri, 1 Bilgi Sistemleri Teknolojileri Teknikeri, 3 Usta Personel, 4 Yardımcı Personel
 • Demir Konstrüksiyon Atölyesi Çalışan Sayısı
  2 CNC operatörü, 2 Kaynak Ustası, 2 Demir Ustası, 4 Montaj Ustası
endüstriyel led ekran imalatı
play_arrow

Freeled Kalitesi

Türkiye’de Led ekran üretimi yapmak amacı ile 2018 yılında kurulan Murat Kaan ÖZDEMİR (gerçek kişi firması) yine aynı yıl Freeled Led Technology®  markasını 2018 99080 marka numarası ile tescil etmiştir. Sektörde 14 yıl deneyime sahip olan ekibi ile led ekran üretimi yapmaya başlamış, birçok resmi kurum ve özel sektör kuruluşuna hizmet vermiştir.

ISO kalitebelgeleri, TSE HYB ve İstanbul Ticaret odasından alınan kapasite raporuna göre firmamız yıllık 9500 m2 led ekran üretimi yapma kapasitesine sahiptir. Yetkili kurumlardan alınan belgeler neticesinde siz değerli müşterilerimize A+ kalitede hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Led Ekran ve Led Tabela taleplerinizde siz müşterilemizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda üretim yapmaktayız.

 • Sektörde Freeled
  Sektörde Led denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak, öz verili ve disiplinli çalışmayı gerektiriyor ayrıca geniş birde ürün gamına sahip olmak gerekli, led ile ilgili aradığınız herşeyi Freeled Elektronikte bulmanız mümkün. Profesyonel çalışma prensiplerimizin yanı sıra Freeled Elektroniği diğer firmalardan ayıran en büyük etken amatör ruhumuzu hiç kaybetmememizdir. Müşterilerle bire bir görüşmek ve insana daha yakın hizmetler sunmak bizim için çok değerli, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizlere hizmet sunmak için bir telefon kadar yakın.
 • Bitmeyen Enerji
  Kendimizi sürekli tazeleyerek motivasyonumuzu sürekli üst noktada tutuyoruz, ürün satın alınmasından ürün teslimine kadar size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
 • Üretim Stratejimiz
  Endüstriyel ürünler üretiyoruz bu nedenle ürününüzü kullanmak istediğiniz ortam bizim için çok önemli, biz üretim stratejimizi müşterlerimizin isteklerine uygun halde planlıyoruz.
 • Resmi Firma Bilgileri
  Murat Kaan ÖZDEMİR (Gerçek Kişi Firması)  Adanan Kahveci Mahallesi Gülyalı Caddesi No:4 Beylikdüzü İSTANBUL - 0212 854 01 99 - www.freeled.com.tr - info@freeled.com.tr  Mersis No: 4063-3296-2720-0001 - Ticaret İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 150656-5 

Biz Kimiz?

Ekimiz ile tanışın

Müjgan ÖZDEMİR

CMO - Pazarlama Departmanı

Murat Kaan ÖZDEMİR

CFO - Finans Departmanı

Berkcan DEMİR

CTO - Üretim Departmanı

Dilara DEMİR

Satın Alma Departmanı
play_arrow

22’incisi düzenlenen Uluslararası Sign İstanbul fuarındaydık.

İşlevselliği arttıran çözümlerimizi tanıttık

Müşteri kitlemize ham madde ithalatı yaparak led ekran üretip satmanın yanı sıra, aldıkları ürünleri nasıl daha fonksiyonel şekilde kullanabilecekleri hakkında bilgi verdik. Led ekran ve led tabela konusunda Türkiye genelinde yazılım firmaları ile de yapmış olduğumuz ortak çalışmalar neticesinde çok farklı ERP veya otomasyon sistemlerine led tabelaların entegre çalışabilmesi için Windows tabanlı geliştirdiğimiz yazılımlar hakkında bilgi verdik.

Teknik destek hizmetimiz ve müşteri ilişkilerimiz

Freeled’in tüm personeli, firmamızın endüstride olgunlaşmaya ve büyümeye çalışma çabasına yardımcı olmak amacı ile çok çalışıyor, tüm sektörde satılan ürün kalitesi hemen hemen aynı olduğunu biliyoruz zaten ürün satışımızda bizim ürünümüz daha kaliteli gibi bir terimden asla bahsetmiyoruz. Freeled’i diğer firmalardan ayırıp öne çıkmasını sağlayan en etkin hizmetimiz olduğunu düşündüğümüz nokta, müşterimizin aldığı ürünü memnuniyetle kullanmasını sağlamak ve bu kapsamda müşterimizin en alt seviyede mi? Yoksa en üst seviyede mi? Bir ürün aldığını düşünmeden aynı kalitede servis hizmeti sunmaya çalışmaktır.