Irmaklar Gross Market

Detaylar

Proje Boyutu
20 m2 ve 15 m2 Insert Ekranı
Panel Tipi
P4 İç Mekan
Kontrol Sistemi
Huidu - HD Serisi
Çözünürlük
4K
Garanti Süresi
2 Yıl
Teslim Süresi
1 Hafta
Mal Sahibi
Irmaklar
Üretici Firma
Freeled Led Technology
Paylaş

P4 İç Mekan Insert Ekranı

1994 yılında kurulduğu günden bu güne sektöründe uzmanlaşan ve büyüyen bir firma olan Irmaklar, İstanbul Arnavutköy mevkiinde açılışını yapmış olduğu gross market için son teknolojiye ayak uydurarak  market içerisinde P4 iç mekan insert ekranına yer vermek isteğini bizlerle paylaşmıştır.

Türkiye’de faaliyet gösteren  süper market zincirleri için çok sayıda insert ekranları ürettik. Insert ekranları yapıları gereği çok yüksek çözünürlükte ekranlardır, kurulum yapılacak alan metrajına göre fiziki olarak 32K gibi çok yüksek çözünürlüklere ulaşabilirler, bu kalitede bir çözünürlüğün oluşturulabilmesi ayrıca bu alt yapıya göre hazırlanacak videolar için grafik tasarımcısı personelin bilgilendirilmesi uzmanlık gereken bir iştir.

Profesyonel Çözümler

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler almak mümkün, bizler sektörde edinmiş olduğumuz deneyimler neticesinde müşterilerimize istenilen çözünürlükte ve kalitede ekranlar sunarken, profesyonel çözümler üreterek istenilen asıl ürünün yanında gereksiz bir sürü donanım satmak yerine, projeye odaklanarak kullanım alanı olmayan donanımları ürün içeriğinden çıkartarak mali anlamda hem daha uygun fiyatlı hem de donanım anlamında daha hafif ürünler sunuyoruz.

Diğer Projelerimiz

İlgilendiğiniz projemizle alakalı diğer projelerimize göz atabilirsiniz yada isterseniz Projelerimiz sayfasından daha fazla projemize bakabilirsiniz.

Veliefendi 208m2 P10 Led Ekran

Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi hipodromuna 208m2-lik p10 dış mekan led ekran projemizi tamamladık.

Erzincan 120 m2 p5 dış mekan led ekran

Erzincan il merkezinde bulunan 120 m2 p5 dış mekan led ekran il sakinleri tarafından ilgi gördü.

Anpa Gross Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Mağazası

Anpa Gorss Çam ve Sakura Şehir Hastenesi Mağazası iç mekan led ekran ve numaratör projemizi tamamladık.