Konsept Tasarımlar

Endüstriyel led ekran kullanımı ülkemizde 20 yılı aşkın süredir mevcut, ülkemize çalıştırılan ilk led ekranlar tamamen yurt dışında üretilerek ithal ediliyordu ve sektörde çok az firma teknik anlamda hizmet sunabiliyordu. 2000’li yılların başlarında Türkiye’de kırmızı led tabela talepleri oluşmaya başlamasının ardından reklamcılık sektöründe tabela üreten firmalar tek renkli animasyonlu tabela üretimi ve montajı yapmaya başladılar.

Bize göre ülkemizde led ekran kullanımının yaygınlaşması 2010’lu yılların başlarıdır, bu dönemde bir çok butik üretim yapan firma kurulmuş ayrıca endüstriyel ekran fiyatları herkesin ulaşabileceği bir noktaya gelmiştir.

Led Ekran Konsepti

Teknolojinin gelişmesi; kullanılan bileşenlerin küçülmesi, maaliyetlerin düşmesi ve esnek led panellerin yaygınlaşmasını sağlayarak 2010’lı yıllardan sonra mimari görüntüyle bütünleşen endüstriyel led ekranların üretilmesini kolaylaştırdı, bu durum neticesinde ülkemizde endüstriyel ekran üretebilen butik firmalar artık müşterilerine tasarım anlamında daha esnek davranarak mimari konsepte uygun led ekran konsepti sunmaya başladılar.

Freeled Bakış Açısı

Kadromuz sektörde 14 yılı aşkın tecrübeye sahip nitelikli insanlardan oluşmaktadır, bizler ülkemizde kullanılan ilk ekran teknolojini bilmenin yanı sıra ilk ekranlardan bu güne teknolojinin nasıl değiştiğini sürekli olarak takip ettik ve Türkiye’de yapılmış en büyük ekranları ürettik, teknik ekibimiz sektörümüzde temel ürün olarak kabul edilen dış ortam için uygun düşük çözünürlüklü P10 totemli ekranlardan 32K’dan daha yüksek çözünürlüğe sahip iç mekan led ekranların kurulumu hakkında bilgi sahibidir. Konsept ürünlere Freeled bakış açısı sektörde edindiğimiz tüm bilgi birikimi neticesinde oldukça geniştir.

Bizler, müşterilerimizin isteklerine ve belirledikleri mimari konsepte göre çok kısa zamanda ürünler üretebiliyoruz, açıkça müşterilerimizden gelen bu tür talepler olduğunda heyecanlanıyoruz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir