MGS Motors Dış Mekan

Detaylar

Proje Boyutu
: 40 m2
Dış Mekan Panel
: P8 Dış Mekan
Parlaklık
: m2 5.500 - 6.000 Nits
Garanti Süresi
: 24 Ay
Üretici Firma
: Freeled Led Technology
Uygulama Konumu
: İstanbul Haramidere Otoport
Paylaş

Beylikdüzü Otoport binasında faaliyet gösteren MGS Auto için Dış Mekan Led Ekran Projesini tamamladık. Yetkililerle yapmış olduğumuz görüşme neticesinde, Otoport binasının E-5 e bakan yüzüne yerleştirilmesi istenilen ekranın piksel aralığı 8mm olarak seçilmiştir. Toplamda 40 m2 P8 dış mekan led ekran, fabrikamızda üretilerek çelik konstrüksiyon ve ekranın montaj işlemleri yerinde gerçekleştirilerek teslim edilmiştir.

Gerçek Nation Star Ledlerden Üretilmiş Paneller,

MGS Auto firmasının bulunduğu cephe, günün büyük çoğunluğunda doğrudan yoğun güneş ışığı alan bir konumdadır. Türkiye’de satılan temel ürünler 4.500 nits parlaklık üreten ekranlardır.

Doğrudan gün ışığının olduğu zamanlarda 2.000 nits parlaklıkta bir ekran rahatça izlenebilir ve görsellerde bir  kusur olmaz ancak tasarımları gereği standart ürünler doğrudan yoğun gün ışı aldığı zamanlarda görüntüleri gün ışığı kaynaklı daha soluk gösterebilirler. Standart ürünler 4.500 nits parlaklığa ulaşabilmesine rağmen yine de doğrudan yoğun gün ışığına maruz kaldığında görselleri olduğundan biraz daha soluk göstermesi mümkündür. Müşterimizin işletmesinin konumu gereği parlaklık ve renk tonu açısından ödün vermemek adına,  ekranda kullanılan gerçek Nation Star ledlerden üretilmiş paneller sayesinde led ekran, 5.500 nits ve üzeri parlaklıklara ulaşılabilir.

MGS Auto firması için üretilmiş olan led ekran doğrudan yoğun gün ışında bile parlak ve canlı görüntüleri kusursuz gösterebilmektedir.

Diğer Projelerimiz

İlgilendiğiniz projemizle alakalı diğer projelerimize göz atabilirsiniz yada isterseniz Projelerimiz sayfasından daha fazla projemize bakabilirsiniz.

Veliefendi 208m2 P10 Led Ekran

Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi hipodromuna 208m2-lik p10 dış mekan led ekran projemizi tamamladık.

Erzincan 120 m2 p5 dış mekan led ekran

Erzincan il merkezinde bulunan 120 m2 p5 dış mekan led ekran il sakinleri tarafından ilgi gördü.

Anpa Gross Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Mağazası

Anpa Gorss Çam ve Sakura Şehir Hastenesi Mağazası iç mekan led ekran ve numaratör projemizi tamamladık.