Eskişehir Spor Stadyumu

Eskişehir Spor Stadyumu

Yeni Eskişehir Stadyumu Saha Kenarı RGB LED Ekranları


Eskişehirspor’un kullanımında olan Yeni Eskişehir Stadyumunda, tanıtım ve reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere RGB LED ekran uygulaması firmamızca yapılmıştır.

Saha kenarına kurulumu tamamlanan 80 santimetre yüksekliğinde ve 77 metre uzunluğundaki P12 RGB LED Ekran teknik detay ve kurulum aşamaları;

Saha kenarına kurulan 80x7680 santimetre ebatlarındaki P12 LED Ekran 64x6144 piksel çözünürlüğüne sahiptir. 80x128 ebatlarındaki 60 adet kapaklı montaj uyumlu kabinin birleştirilmesiyle ekranın bütünlüğü sağlanmıştır. Ekran programlanması için gerekli veri hattı fiber optik kablo döşenerek ekran merkeze bağlanmıştır. Kolay kullanımlı arayüze sahip LED Ekran kontrol yazılımı sayesinde ekranlar anlık olarak yönetimi sağlanmıştır.
P12 RGB LED Modüller 19.2x19.2 ebatlarında, dış mekana uyumlu, yüksek parlaklığa sahip ve uzun ömürlüdür. Ekstra korumalı ön yüzeyi sayesinde sahalardaki olası darbelere karşı direnç kazandırılmıştır. Her kabine 4 adet 5v 60 amper güç kaynağı bağlanmıştır. Ekran kontrolü için Linsn kontrol sistemi kullanılmış, merkez bilgisayara 1 adet sender kart ve her kabinde 1 adet reciever kart takılarak sistem çalıştırılmıştır.
Kurulumu tamamlanan RGB LED Ekran ön görülen sürede teslim edilmiştir. Firmamızı tercih ettiği için Eskişehirspor’a teşekkür eder, sportif faaliyetlerinde başarılar dileriz.