Proje Üretimi

Led ekran sistemlerinin üretiminde profesyoneliz yılda ortalama 9500 m2 led ekran üretiyoruz, bir çok üreticinin sunmadığı hizmetler sunarak led sisteminizin kullanım alanını genişletebiliriz. Türkiye’de ve yurtdışında dev led ekranlar ürettik 200 m2 üzeri fiziki ölçülü ve çok yüksek çözünürlükte (32K ve daha fazlası) çalışabilen led ekranlarda deneyim sahibiyiz. Projesi Freeled tarafından hazırlanmış projelerin sektöre göre en uygun fiyatlarda olduğunu garanti edebiliriz.

image_search

Keşif

Projenin istenildiği alan görülerek, müşteriye uygun ürün çözümleri üretilir.

dashboard_customize

Proje Oluşturma

Bu aşamada, projenin yapımı için gerekli ekipman seçimi yapılır ve müşteri bilgilendirilir ve teslim tarihi hakkında bilgilendirilir

monitor

Donanım

Müşteri projesinde kullanılacak ürünler ve bu ürünlerin maaliyetleri hakkında bilgilendirilir.

logo_dev

Yazılım

Eğer stok yazılımlar ile proje tamamlanamayacaksa proje için yazılım geliştirilme aşamasına geçilir

handyman

Üretim

Müşteri tüm projelendirme aşaması hakkında bilgilendirildikten sonra üretim aşamasına geçilir

settings

Kurulum

Aksi bir durum söz konusu olmadığı sürece belirtilen tarihlerde ürün kurulumu projenin istediği alanda gerçekleştirilir.

Led Ekran Projelerinizin

Proje Üretim Aşaması

Tüm aşamaların titizlikle yürütüldüğünden emin olabilirsiniz, Freeled sektörde bilinen deneyimli bir firmadır.

Freeled Led Technology sektörde 14 yılı aşkın tecrübeye sahip insanlarla çalışmaktadır, her personelimiz sektörümüze göre deneyimli ve işinin ehli kalifiye insanlardan oluşmaktadır, Freeled markası adı altında Türkiye’de üretilmiş en büyük ekran projelerine imzamızı atmış bir firmayız led ekran sektöründe bilinen bir firmadır.