SDK Desteği

Önemli Not: SDK Desteği geliştirme sorunları nedeni ile durdurulmuştur, E-Serisi kartların SDK dosyası için firmamızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Bazı durumlarda, led tabela ya da led ekran sisteminizden, sistemle birlikte gelen stok yazılımın haricinde destek almanız gerekebilir.

Örneğin bir otopark işletiyorsunuz ve ultrasonik sensörlerle otopark doluluk oranını otopark dışındaki led tabelaya ya da led ekrana yansıtmak isteyebilirsiniz veya hastanenizde bir numaratör sistemli led pano kurulumu ile bu sistemi hasta kayıt otomasyonundan yürütmek isteyebilir ya da led ekran sistemlerinizi kendi bulut sunucularınız üzerindn yürütmek isteyebilirsiniz.

SDK Paketini İndir

SDK Desteği Nedir

Türkiye’de yoğun olarak kullanılan HD- serisi Network ve RS232 port destekli led kontrol kartları için üretici firmanın sunmuş olduğu SDK desteği sayesinde windows uyumlu işletim sistemlerinde led tabela kontrollerini herhangi bir otomasyon sistemine entegre etmek ya da led pano, led tabela veya led ekran gibi ürünlerinizi kendi yazdığınız yazılımla yönetmenizi sağlayacak olak yazılım destek paketi.

SDK Paketine Genel Bakış

HD serisi kartlar oluşturulmuş led sisteminin harici bir uygulama oluşturularak yönetilmesini sağlayan SDK paketinin içeriği C#, C, VB programa dillerinde kullanılmak üzere gerekli proje dosyaları mevcuttur, ayrıca paket ilk açıldığında ana klasör içerisinde çalışan bir windows uygulaması da mevcuttur, SDK paketinde İngilizce ve Çince yardım dosyasıda bulunmaktadır.

Proje Geliştirmek İçin Türkiye Destek

Türkiye genelinde bu tarz uygulama geliştirebilen firma sayısı parmakla sayılacak kadar az bulunuyor, ancak günümüzde bilginin paylaşılarak büyüyeceğini umutediyoruz bu nedenle bu tarz proje geliştirmek isteyen yazılım uzmanlarına destek vermek amacı ile firmamıza başvuru yapan yazılım uzmanlarına destek vermek isteriz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir