Yazılım İndirmeleri

Freeled’den satın aldığınız ürünler endüstriyeldir, dış ve iç ortamda çalışabilen ürünler ev elektroniğine göre daha dayanıklıdır ancak kullanılan alana göre ve genelde dış ortamda çalışması nedeni ile ürünlerimiz zaman zaman arıza yapabilir, bu tür arızalar genellik kablo sorunları, oksitlenme vs. gibi sorunlardır, bizler bu durumda müşterilerimize ev elektroniği servisi sağlayan firmalara göre daha hızlı hizmetler sunmaktayız Türkiye’nin neresinde olursa olsun mümkün olan en kısa sürede ve genellikle yerinde hizmet sunularak sorunlar çözülmektedir.

0212 854 0199 numaralı hattan teknik destek alabilirsiniz.

Genel Bilgi

Freeled Led Technology çalışanları, müşterilerinin yaşamış olduğu led ekran problemleri ile ilgili en hızlı ve etkin çözümü üretmek için bir çok konuda teknik destek hizmeti sunmaktadır, en yaygın olarak sunulan hizmetlerimize bir gözatın.

  • Uzak Bağlantı Hakkında
  • Yazılım İndirmeleri Hakkında
  • SDK ile Geliştirilen Yazılımlar
  • Ardunio
  • Lisans

Uzak bağlantı yardımı için firmamıza yoğun talepler geliyor teknik personelimizin yoğunluğunu azaltmak amacıyla geniş kapsamlı telefon ve uzak bağlantı yardımlarını yalnızca firmamızdan birebir led ekran ürünü satın almış olan müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz, bir bayi kanalı ile alınmış olan led tabela gibi yaygın ve basit kullanımı olan ürünlerimiz için lütfen önce blog sayfamızı ziyaret ederek satın aldığınız ürüne ait eğitim vidosunu izleyiniz.

Hangi Durumlarda Uzak Bağlantı Talep Etmelisiniz;

Led ekran yönetim uygulamaları genellikle kolaydır, eğer ekranınızın sistem ayarları bozulmamışsa normal şartlarda yazılım üzerinden gönderdiğiniz içerik düzgün çalışıyor olması gerekmektedir. Teknik servisimiz uzak bağlantı sağlamadan önce size öncelikli olarak ürünün elektrik hattına bağlı olup olmadığını soracaktır, ardından gönderici kart ile bilgisayar bağlantısının yapıldığından emin olmalısınız, bir sorunun uzaktan bağlanarak çözülebilmesi için bilgisayarın kurulu olan led ekran sistemini mevcut bağlantı aracılığı ile algılamış olması gerekmektedir.

Uzaktan Bağlantı ile Çözülebilecek Sorunlar;

İçerik dosyasını led ekrana gönderirken oluşabilecek hatalar, ekranın sistem ayarlarının yenilenmesi (RCG ayarları dahil), bağlantı sorunlarının kaynağının anlaşılması, led ekran kullanım ayarlarının yenilenmesi ve gerekirse kullanım hakkında eğitim verilmesi.

 

Web sitemizden yayınlanan led kontrol yazılımları ve uzak bağlantı yardım programının indirilmesi için sizleri direkt olarak üreticinin web sayfasına yönlendiriyoruz, indirme dosyaları web sitemizin yayınlandığı sunucuda barındırılmıyor bu sayede sizlere indirmek istediğiniz programların en yeni sürümlerini sunabiliyoruz.

Geliştirmiş Olduğumuz Özel Yazılımlar Hakkında;

Freeled birden fazla otomasyon sistemine bağlanarak çalışabilen led ekran, led tabela gibi sistemlerin otomasyon sistemine bağlanarak yapılmasını sağlayan ve müşterilerin isteklerine uygun tasarlanan yazılımlar geliştirmiştir. Güvenlik amacı ile bu yazılımlar web sitemizde paylaşılmazlar, eğer bu tür yazılım geliştirilmesi yapılmış bir proje sahibi iseniz, Freeled  destek ile temas kurarak yazılım kullanımı ve indirme dosyaları hakkında bilgi alınız.

Firmamız bazı özel projeleri için SDK destekli Huidu marka led kontrol kartlarını kullanmış ve firmaların otomasyon sistemlerine dahil olan yazılımlar geliştirmiştir. güvenlik amacı firmamızca geliştirilen yazılımları web sitemizde paylaşmıyoruz ancak dilerseniz blog sayfamızı ziyaret ederek SDK ile geliştirilmiş demo yazılımı indirebilirsiniz, ayrıca demo led tabela ürünü satınalmak isterseniz müşteri hizmetleri temsilcinizle görüşebilirsiniz.

SDK Hakkında;

Huidu firmasının HD kartlarının bazı serileri için sunmuş olduğu bir yazılım kütüphanesidir, Windows işletim sistemi alt yapısında çalışan C dilleri ve VB için geliştirilmiş bir yazılım kütüphanesidir, led kontrol kartlarını firmaların otomasyon sistemine bağlayarak firma içerisinde geliştirilmiş olan yazılıma dahil etmek amacıyla kullanılmaktadır, Huidu firması bu tarz geliştirilmelerin çok az olması ve SDK geliştirme maliyetlerinin yüksek olması nedeni ile bu desteği ürettimini yapmış olduğu belli kart modelleri ile sınırlandırmıştır.

Arduino bilindiği üzere Dünya’ca bilinen ve sıkça kullanılan çok amaçlı programlanabilen yapıda bir mikroişlemciye sahip genel kontrol kartıdır, bu kartlar üzerindeki mikroçipin C programlama dili altyapısı sayesinde neredeyse elektronik entegre sistemlerde her alanda kullanabilmektedir. Freeled bünyasinde de Arduino led yazılım kütüphanelerinin kullanıldığı bir çok proje tamamlanmıştır, Arduino ile ilgili özellikle fabrika otomasyonlarını kontrol eden PLC cihazlarının komutları ile çalışabilen led tabelaların üretilmesi hakkında destek vermekteyiz.

Fabrikanızda kullandığınız PLC cihazlarının kontrol edebileceği led tabelaları sizler için üretebiliriz, iletişim bölümünde yer alan bilgilerle firmamızın yazılım ekibi ile iletişim kurarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Freeled web sitesi arıcılığı ile led ürünlerinizin kontrolü için indirdiğiniz yazılımlar donanım üreticisi firmaların lisans koşullarına sahiptir, bunun için gerekli bilgileri aşağıda sunulan üretici web sayfalarının linklerinden inceleyebilirsiniz. Freeled tarafından firmanıza özel geliştirilmiş yazılımların lisans hakları freeled firmasına aittir satın almış olduğunuz ürünlerin garanti süresince yazılımla alakalı oluşan hatalar için ücretsiz güncellemer firmanıza özel geliştirilerek tarafınıza sunulacaktır garanti süreleri bitmiş olan ürünler veya üretimleri durdurulmuş ürünler için yazılım desteği kısıtlı sunulacak yada ürünün durumuna göre artık yazılım desteği sunulmayacaktır, kullanmış olduğunuz ürünlerin yazılımları ile ilgili daha fazla destek almak istiyorsanız info@freeled.com.tr adresine konuyu açıklayan bir elektronik posta gönderebilirsiniz.

HD Serisi Katlar için tıklayın
TF Serisi Katlar için tıklayın
TeamViewer için tıklayın