Sign İstanbul 2022

2022 yılında Beylikdüzü Tüyap’ta 22’incisi düzenlenen Uluslararası Sign İstanbul fuarındaydık, 200m2 alana kurulu olan standımızı led ekran ağırlıklı ürün tanıtımı yaptık.

İşlevselliği arttıran çözümlerimizi tanıttık

Müşteri kitlemize ham madde ithalatı yaparak led ekran üretip satmanın yanı sıra, aldıkları ürünleri nasıl daha fonksiyonel şekilde kullanabilecekleri hakkında bilgi verdik. Led ekran ve led tabela

konusunda Türkiye genelinde yazılım firmaları ile de yapmış olduğumuz ortak çalışmalar neticesinde çok farklı ERP veya otomasyon sistemlerine led tabelaların entegre çalışabilmesi için Windows tabanlı geliştirdiğimiz yazılımlar hakkında bilgi verdik.

Teknik destek hizmetimiz ve müşteri ilişkilerimiz

Freeled’in tüm personeli, firmamızın endüstride olgunlaşmaya ve büyümeye çalışma çabasına yardımcı olmak amacı ile çok çalışıyor, tüm sektörde satılan ürün kalitesi hemen hemen aynı olduğunu biliyoruz zaten ürün satışımızda bizim ürünümüz daha kaliteli gibi bir terimden asla bahsetmiyoruz. Freeled’i diğer firmalardan ayırıp öne çıkmasını sağlayan en etkin hizmetimiz olduğunu düşündüğümüz nokta, müşterimizin aldığı ürünü memnuniyetle kullanmasını sağlamak ve bu kapsamda müşterimizin en alt seviyede mi? Yoksa en üst seviyede mi? Bir ürün aldığını düşünmeden aynı kalitede servis hizmeti sunmaya çalışmaktır.

Ufkumuzu genişletme ve yurt dışına yönelme çabamız

Türkiye’nin bir çok bölgesinde belediyelere, resmi kurumlara ve özel sektörde bir çok firmaya led ekran ürünü temin ettik, Sign fuarı firmamızın yurtdışındaki ülkelere açılabilmesi için firmamız açısından çok verimli geçti. Kuzey Afrika ve Arap coğrafyasından gelen bir çok ziyaretçi ile temas kurarak ürünlerimizin tanıtımlarını yaptık.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir